Program pro samoplátce

Vážení spoluobčané,

v současné situaci jsou naše organismy  vystaveny větší zátěži, než je obvyklé, a to i v případě, že jsme neprodělali onemocnění Covid 19.

Oddělení klinické biochemie Levitova centra následné péče proto pro Vás připravilo z preventivních důvodů programy vyšetření pro samoplátce.  Uvedená vyšetření si můžete nechat provést bez doporučení praktického lékaře za přímou úhradu.

Na odběr krve můžete přijít do naší odběrové místnosti v přízemí spodní budovy Levitova centra ve všední dny v době od 6.00 hod do 8.30 hod. Na odběr se není třeba dopředu objednávat. Vyšetření se provádí  na lačno, jen se dobře napijte čisté vody.  

Vyšetření jsme rozdělili do několika balíčků např. Rizikové faktory kardiovaskulárního systému, Základní vyšetření, Rizikové faktory diabetu apod. Kompletní nabídku a ceny najdete níže v ceníku.

Výsledky pak můžete konzultovat se svým praktickým lékařem, na naší interní ambulanci nebo u libovolného jiného lékaře. Na výsledku uvidíte tabulku s doporučenými hodnotami a hodnotami Vám naměřenými.

  

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

RNDr. Dagmar Korábová

vedoucí oddělení klinické biochemie

Ceník v Programu samoplátce balíček

Ceník jednotlivých vyšetření pro samoplátce.

 

Ceník laboratorních vyšetření prováděných ve smluvní laboratoři Medila najdete na:

Medila samoplátci

naši partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace